Podrobni program

Četrtek, 21. 3. 2019
Kvalifikacije

Petek, 22. 3. 2019
Posamična tekma

Sobota, 23. 3. 2019
Ekipna tekma

Nedelja, 24. 3. 2019
Posamična tekma


Dogodki v Planici

Sobota, 19. 01. 2019

08:30  Uradni trening – HS 102
Sledi   Poskusna serija – HS 102
10:00  Prva serija
Premor, 20 min
Finalna serija
Sledi   Podelitev nagrad

Nedelja, 20. 01. 2019

09:00  Poskusna serija – HS 102
09:45  Prva serija
Premor, 20 min
Finalna serija
Sledi   Podelitev nagrad

Sobota, 19. 01. 2019

12:30  Uradni trening – HS 102
Sledi   Poskusna serija – HS 102
15:15  Prva serija
Premor, 20 min
Finalna serija
Sledi   Podelitev nagrad

Nedelja, 20. 01. 2019

12:00  Poskusna serija – HS 102
13:15  Prva serija
Premor, 20 min
Finalna serija
Sledi   Podelitev nagrad

Sobota, 19. 01. 2019

Svetovni dan snega

Nedelja, 20. 01. 2019

Svetovni dan snega

Sobota, 26. 01. 2019

NK   08:00 Uradni trening, skoki HS 138
NK   09:00 Provizorična serija, skoki HS 138
NK   10:30 Skoki – HS 138
SKO 10:30 Sestanek vodij ekip (Čaplja)
SKO 12:30 Uradni trening – HS 138
SKO 13:30 Poskusna serija – HS 138
SKO 15:00 Prva serija
SKO 20 min Premor
SKO Finala serija
SKO Sledi Podelitev nagrad
NK   12:00 Uradni trening, tek na smučeh
NK   13:00 Tek na smučeh
NK   Sledi Podelitev nagrad

Nedelja, 27. 01. 2019

NK   08:30 Poskusna serija – HS 138
NK   09:30 Skoki – HS 138
SKO 11:30 Poskusna serija – HS 138
SKO 12:45 Prva serija
SKO 20 min Premor
SKO Finala serija
SKO Sledi Podelitev nagrad
NK   11:30 Tek na smučeh
NK   Sledi Podelitev nagrad

Četrtek, 07. 02. 2019

09:00 Uradni trening (do 16:00)
18:00 Sestanek vodij ekip (Čaplja)

Petek, 08. 02. 2019

09:00 Sprint P – kvalifikacije
10:30 2. sestanek vodij ekip
11:00 Sprint P – finale
14:00 Uradni trening P (do 16:00)
18:00 Sestanek vodij ekip (Čaplja)

Sobota, 09. 02. 2019

09:00 Ženske – 10km K – posamično
Ženske U20 – 5km K – posamično
Moški – 15km K – posamično
Moški U20 – 10km K – posamično
18:00 Sestanek vodij ekip (Čaplja)

Nedelja, 10. 02. 2019

09:00 Ženske – 15km P – skupinski start
Ženske U20 – 10km P – skupinski start
Moški – 20km P – skupinski start
Moški U20 – 15km P – skupinski start
13:00 Podelitev nagrad

FIS CELINSKI POKAL V SKOKIH - ŽENSKE
19.–20. januar 2019
>> Več o dogodku
FIS POKAL V SKOKIH - MOŠKI
19.–20. januar 2019
>> Več o dogodku
FIS CELINSKI POKAL V SKOKIH IN NORDIJSKI KOMBINACIJI - MOŠKI
26.–27. januar 2019
>> Več o dogodku
FIS CELINSKI POKAL V TEKU NA SMUČEH
7.–10. februar 2019
>> Več o dogodku
FIS CELINSKI POKAL V SKOKIH – ŽENSKE
19. – 20. januar 2019

Sobota, 19. 01. 2019

08:30 Uradni trening – HS 102
Sledi  Poskusna serija – HS 102
10:00 Prva serija
Premor, 20 min
Finalna serija
Sledi  Podelitev nagrad

Nedelja, 20. 01. 2019

09:00 Poskusna serija – HS 102
09:45 Prva serija
Premor, 20 min
Finalna serija
Sledi  Podelitev nagrad

FIS POKAL V SKOKIH – MOŠKI
19. – 20. januar 2019

Sobota, 19. 01. 2019

12:30 Uradni trening – HS 102
Sledi  Poskusna serija – HS 102
15:15 Prva serija
Premor, 20 min
Finalna serija
Sledi  Podelitev nagrad

Nedelja, 20. 01. 2019

12:00 Poskusna serija – HS 102
13:15 Prva serija
Premor, 20 min
Finalna serija
Sledi  Podelitev nagrad

SVETOVNI DAN SNEGA
19.–20. januar 2019
>> Več o dogodku

 

FIS CELINSKI POKAL V SKOKIH IN NORDIJSKI KOMBINACIJI – MOŠKI
26. – 27. januar 2019

Sobota, 26. 01. 2019

NK 08:00 Uradni trening, skoki HS 138
NK 09:00 Provizorična serija, skoki HS 138
NK 10:30 Skoki – HS 138
SKO 10:30 Sestanek vodij ekip (Čaplja)
SKO 12:30 Uradni trening – HS 138
SKO 13:30 Poskusna serija – HS 138
SKO 15:00 Prva serija
SKO 20 min Premor
SKO Finala serija
SKO Sledi Podelitev nagrad
NK 12:00 Uradni trening, tek na smučeh
NK 13:00 Tek na smučeh
NK Sledi Podelitev nagrad

Nedelja, 27. 01. 2019

NK 08:30 Poskusna serija – HS 138
NK 09:30 Skoki – HS 138
SKO 11:30 Poskusna serija – HS 138
SKO 12:45 Prva serija
SKO 20 min Premor
SKO Finala serija
SKO Sledi Podelitev nagrad
NK 11:30 Tek na smučeh
NK Sledi Podelitev nagrad

FIS CELINSKI POKAL V TEKU NA SMUČEH
07. – 10. februar 2019

Četrtek, 07. 02. 2019

09:00 Uradni trening (do 16:00)
18:00 Sestanek vodij ekip (Čaplja)

Petek, 08. 02. 2019

09:00 Sprint P – kvalifikacije
10:30 2. sestanek vodij ekip
11:00 Sprint P – finale
14:00 Uradni trening P (do 16:00)
18:00 Sestanek vodij ekip (Čaplja)

Sobota, 09. 02. 2019

09:00 Ženske – 10km K – posamično
Ženske U20 – 5km K – posamično
Moški – 15km K – posamično
Moški U20 – 10km K – posamično
18:00 Sestanek vodij ekip (Čaplja)

Nedelja, 10. 02. 2019

09:00 Ženske – 15km P – skupinski start
Ženske U20 – 10km P – skupinski start
Moški – 20km P – skupinski start
Moški U20 – 15km P – skupinski start
13:00 Podelitev nagrad